Župni zborovi

MJEŠOVITI ZBOR

Mješoviti župni zbor njeguje klasični liturgijski repertoar, a ima 20 članova. Tijekom crkvene godine Zbor zajedno s Mješovitim zborom iz Župe sv. Mateja, Dugave, organizira prigodne Glazbene molitve: adventsku, marijansku i sl.

Predvodi pjevanje na nedjeljnoj misi u 11,00 h i na glavne svetkovine. Probe se održavaju u Pastoralnom centru, utorkom i petkom u 20 sati.

ZBOR MLADIH

Zbor ima petnaest članova. Izvodi duhovne šansone, ali i hrvatske tradicionalne pučke pjesme u različitim prilikama, pjeva svake godine na slavlju krizme te na vjenčanjima župljana. U Zbor mladih primaju se mladi od generacije krizmanika pa naviše.

Predvodi pjevanje na večernjoj nedjeljnoj misi i na drugim slavljima. Probe se održavaju u Pastoralnom centru, subotom u 10,30 h.

DJEČJI ZBOR

Svake nedjelje pjevamo na sv. misi s djecom u 9,00 h. Nakon toga ostajemo na vježbi i druženju. Redovito obilježavamo i važnija misna slavlja kao što su: početak školske godine, Dani kruha, Sveti Nikola, Božićni koncert, Prva sv. pričest, Majčin dan i misa zahvalnica za kraj školske godine. Ujedno se dogovoramo i za liturgijska čitanja i molitve vjernika za sljedeću nedjelju. Nadamo se da će iz ove skupine izrasti i Dječja liturgijska zajednica.

Predvodi pjevanje na nedjeljnoj misi u 9,00 h. Probe se održavaju u školi, subotom u 9,00 h.

18:30 večernja misa

(osim ponedjeljka)