Župni zborovi

MJEŠOVITI ZBOR

Zbor njeguje klasični liturgijski repertoar, a ima 20 članova.

Predvodi pjevanje na nedjeljnoj misi u 11,00 h i na glavne svetkovine. Probe se održavaju u Pastoralnom centru, četvrtkom u 20 sati.

ZBOR MLADIH

Zbor izvodi duhovne šansone, ali i hrvatske tradicionalne pučke pjesme u različitim prilikama, pjeva svake godine na slavlju krizme te na vjenčanjima župljana. U Zbor mladih primaju se mladi od generacije krizmanika pa naviše.

Predvodi pjevanje na večernjoj nedjeljnoj misi i na drugim slavljima. Probe se održavaju u Pastoralnom centru, nedjeljom u 17 h.

DJEČJI ZBOR

Svake nedjelje pjevamo na sv. misi s djecom u 9,00 h. Redovito obilježavamo i važnija misna slavlja, kao što su: Zaziv Duha Svetoga za početak školske godine, Dani kruha, Sveti Nikola, Božićni koncert, Prva sv. pričest, Majčin dan i misa zahvalnica za kraj školske godine.

Predvodi pjevanje na nedjeljnoj misi u 9,00 h. Probe se održavaju u školi, subotom u 10,00 h.