Pon | Uto | Sri | Čet | Pet | Sub | Ned |
---|---|---|---|---|---|---|
1
18:00 križni put - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 18:30 večernja misa - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 19:00 cjelonoćno klanjanje - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 |
2
00:00 cjelonoćno klanjanje - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 07:30 jutarnja misa - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 09:00 susret djece 5. - 7. razreda OŠ - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 16:00 susret Obiteljske zajednice - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 |
3
09:00 župna misa - OŠ Jure Kaštelana, V. Ruždjaka 2A 11:00 obiteljska misa - OŠ Jure Kaštelana, V. Ruždjaka 2A 16:30 zbor mladih - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 18:30 misa s mladima - OŠ Jure Kaštelana, V. Ruždjaka 2A |
||||
4
07:30 jutarnja misa - ponedjeljkom u korizmi - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 19:30 biblijska zajednica - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 |
5
18:00 križni put - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 18:30 večernja misa - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 20:30 zajednica mladih - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 |
6
18:30 večernja misa - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 19:00 kateheza za odrasle - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 20:00 mješoviti zbor - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 |
7
18:30 večernja misa - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 19:00 euharistijsko klanjanje - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 |
8
18:00 križni put - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 18:30 večernja misa - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 19:00 cjelonoćno klanjanje - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 |
9
00:00 cjelonoćno klanjanje - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 07:30 jutarnja misa - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 09:00 susret djece 1. - 4. razreda OŠ - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 10:00 dječji zbor - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 16:00 radionica za odrasle liturgijske čitače - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 |
10
09:00 župna misa - OŠ Jure Kaštelana, V. Ruždjaka 2A 10:00 prigodni program - Stepinčev dan / Dan očeva / priprava za svetkovinu sv. Josipa - OŠ Jure Kaštelana, V. Ruždjaka 2A 11:00 obiteljska misa - OŠ Jure Kaštelana, V. Ruždjaka 2A 16:30 zbor mladih - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 18:30 misa s mladima - OŠ Jure Kaštelana, V. Ruždjaka 2A |
11
07:30 jutarnja misa - ponedjeljkom u korizmi - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 19:30 biblijska zajednica - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 |
12
18:00 križni put - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 18:30 večernja misa - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 20:30 zajednica mladih - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 |
13
18:30 večernja misa - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 19:00 kateheza za odrasle - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 20:00 mješoviti zbor - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 |
14
18:00 prikupljanje suhe hrane i higijenskih potrepština za najugroženije župljane - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 18:30 večernja misa - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 19:00 euharistijsko klanjanje - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 |
15
18:00 križni put - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 18:00 prikupljanje suhe hrane i higijenskih potrepština za najugroženije župljane - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 18:30 večernja misa - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 19:00 cjelonoćno klanjanje - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 |
16
00:00 cjelonoćno klanjanje - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 07:00 prikupljanje suhe hrane i higijenskih potrepština za najugroženije župljane - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 07:30 jutarnja misa - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 08:00 hodočašče u Karlovac i Krašić - 09:00 susret djece 5. - 7. razreda OŠ - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 10:00 dječji zbor - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 |
17
09:00 župna misa - OŠ Jure Kaštelana, V. Ruždjaka 2A 10:00 predavanje "Odgovornost za život u demografskoj obnovi Hrvatske" - OŠ Jure Kaštelana, V. Ruždjaka 2A 11:00 obiteljska misa - OŠ Jure Kaštelana, V. Ruždjaka 2A 16:30 zbor mladih - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 18:30 misa s mladima - OŠ Jure Kaštelana, V. Ruždjaka 2A 19:30 prikupljanje suhe hrane i higijenskih potrepština za najugroženije župljane - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 |
18
07:30 jutarnja misa - ponedjeljkom u korizmi - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 19:30 biblijska zajednica - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 |
19
07:30 jutarnja misa - sv. Josip - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 18:00 križni put - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 18:30 večernja misa - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 20:30 zajednica mladih - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 |
20
18:30 večernja misa - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 19:00 kateheza za odrasle - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 20:00 mješoviti zbor - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 |
21
18:30 večernja misa - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 19:00 euharistijsko klanjanje - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 |
22
18:00 križni put - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 18:30 večernja misa - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 19:00 cjelonoćno klanjanje - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 |
23
00:00 cjelonoćno klanjanje - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 07:30 jutarnja misa - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 09:00 susret djece 1. - 4. razreda OŠ - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 09:00 velika uskrsna ispovijed - OŠ Jure Kaštelana, V. Ruždjaka 2A 10:00 dječji zbor - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 |
24
09:00 župna misa - OŠ Jure Kaštelana, V. Ruždjaka 2A 10:30 Cvjetnica - misa s procesijom - procesija od Pastoralnog centra do škole 16:30 zbor mladih - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 18:30 misa s mladima - OŠ Jure Kaštelana, V. Ruždjaka 2A |
25
18:30 večernja misa - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 |
26
18:00 križni put - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 18:30 večernja misa - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 20:30 zajednica mladih - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 |
27
18:30 večernja misa - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1 |
28
10:00 misa posvete ulja - bogoslužni prostor pored katedrale 19:00 misa večere Gospodnje - OŠ Jure Kaštelana, V. Ruždjaka 2A 22:00 getsemanska ura - OŠ Jure Kaštelana, V. Ruždjaka 2A |
29
15:00 križni put u parku - Park Savica 19:00 služba Muke Gospodnje - OŠ Jure Kaštelana, V. Ruždjaka 2A 20:30 cjelonoćna molitva "kod groba" - OŠ Jure Kaštelana, V. Ruždjaka 2A |
30
00:00 cjelodnevna molitva "kod groba" - OŠ Jure Kaštelana, V. Ruždjaka 2A 20:00 vazmeno bdjenje - OŠ Jure Kaštelana, V. Ruždjaka 2A |
31
07:00 jutarnja misa - Uskrs - OŠ Jure Kaštelana, V. Ruždjaka 2A 09:00 župna misa - OŠ Jure Kaštelana, V. Ruždjaka 2A 11:00 obiteljska misa - OŠ Jure Kaštelana, V. Ruždjaka 2A |
10:00 | misa posvete ulja bogoslužni prostor pored katedrale |
19:00 | misa večere Gospodnje OŠ Jure Kaštelana, V. Ruždjaka 2A |
22:00 | getsemanska ura OŠ Jure Kaštelana, V. Ruždjaka 2A |
Nedjeljom - u školi: | |
---|---|
09:00 | župna misa |
11:00 | obiteljska misa |
18:30 | misa s mladima |
Radnim danom (osim ponedjeljka) - u Pastoralnom centru: | |
18:30 | misa |
Subotom i ponedjeljkom - u Pastoralnom centru: | |
07:30 | misa |
Euharistijsko klanjanje: četvrtkom od 19 do 19,30 sati, petkom cjelonoćno. | |
Ispovijed, Krunica: pola sata prije mise ili križnog puta. | |
Križni put: utorkom i petkom u 18 sati. | |
Časoslov: ponedjeljkom i subotom na početku mise. |
Župni ured otvoren je od utorka do petka od 17 do 18 sati.