32. nedjelja kroz godinu

10. studenoga 2019.

32. nedjelja kroz godinu
  1. Na drugu nedjelju u mjesecu svoje molitve i žrtve prikazujemo za sve naše obitelji.

2. Danas je, u 10,15 sati, mjesečni susret molitelja žive krunice. Pozivamo i druge župljane, koji su spremni dnevno izmoliti jednu deseticu krunice za izgradnju naše župne crkve i za proglašenje Stepinca svetim, da se pridruže.

3. Danas je novi susret djece mlađe školske dobi, do 4. razreda, s početkom u 10,30 sati, u Pastoralnom centru.

4. Biblijska zajednica okuplja se ponedjeljkom od 19 sati.

5. Vjeronauk za mlade (do 23 godine) održava se utorkom od 20,30 sati.

6. Kateheze za odrasle održavaju se srijedom od 18,30 sati.

7. Euharistijsko klanjanje svakoga je četvrtka od 17 do 18,30 sati. Dođite!

8. Mjesečni susret Hrvatske schönstattske obitelji održat će se u našoj Župi u subotu, 16. studenoga, nakon mise u 18,30 sati.

9. Pod geslom „Ufanje ubogih neće biti zaludu“ (Ps 9, 19), sljedeće se nedjelje obilježava III. Svjetski dan siromaha. Svetu misu za sve siromašne i za dobročinitelje slavimo u 11 sati.
    Tim povodom pozivamo sve dobronamjerne župljane, u petak, 15. studenoga, nakon mise, na sjednicu Odbora Župnog Caritasa i upoznavanje s prigodnom Papinom Porukom.

10. Pozivamo vas na obilježavanje Dana sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje. Dođite u nedjelju, 17. studenoga, u 18 sati na istodobno paljenje svijeća duž Ulice grada Vukovara i u 18,30 sati na središnje događanje kod Lisinskog.
    U ponedjeljak, 18. studenog, u 19 sati, slavi se misa za sve branitelje i žrtve Vukovara, Škabrnje i domovine Hrvatske u crkvi Sv. Mati slobode, a nakon mise održat će se koncert: „Zapamtite Vukovar“.

11. U utorak, 19. studenoga, održat će se sjednica Župnoga pastoralnog vijeća. Sjednica započinje misom u 18,30 sati.

12. U subotu, 30. studenoga, u Gospiću je đakonsko ređenje našeg župljanina Domagoja Tujmera. Pratimo ga svojim molitvama, a sljedeće nedjelje prikupljat ćemo novčani dar koji ćemo mu predati nakon ređenja.
    Pozivamo sve koji žele ići na ređenje da se u uredu prijave za autobus. Cijena s ručkom iznosi 160 kuna.

15:00 križni put u parku
Park Savica
19:00 služba Muke Gospodnje
20:30 cjelonoćna molitva "kod groba"