5. vazmena nedjelja

24. travnja 2016.

5. vazmena nedjelja
  1. Danas je novi susret djece školske dobi u Pastoralnom centru, s početkom u 10,30 sati.
    Pozivamo djecu da se uključe!

2. Odgovarajući na poziv pape Franje, danas se u svim katoličkim crkvama Europe prikupljaju milodari za pomoć ukrajinskom narodu. Hvala svim darovateljima!

3. Zajednica mladih „Duhovni kutak“ ponovno u našoj Župi organizira molitvenu večer za mlade, u utorak, 26. travnja, s početkom u 20 sati.
    Program i misu predvodit će Marinko Miličević, kancelar Gospićko-senjske biskupije i duhovnik Zajednice Injigo. Dođite!

4. Roditeljski sastanak za prvopričesnike bit će u srijedu, 27. travnja, u 19,30 sati.

5. Zajednica mladih nastavlja svoje susrete srijedom u 20 sati, ciklusom 'Kršćanstvo i druge religije'. Tema ovotjednog susreta je odnos kršćanstva i islama.
    Veselimo se tvojem dolasku!

6. Euharistijsko klanjanje je četvrtkom od 18 do 19 sati.

7. SLAVLJE POTVRDE bit će u subotu, 30. travnja, u 10,30 sati. Potvrditelj je mons. Stjepan Baloban, pročelnik Katedre socijalnog nauka Crkve na Katoličkom bogoslovnom fakultetu u Zagrebu. Molimo za potvrđenike, njihove obitelji i kumove!

Potvrditelj:    I., primi Pečat Dara Duha Svetoga!
    Potvrđenik:   Amen.
    Potvrditelj:    Mir tebi!
    Potvrđenik:   I s duhom tvojim!

8. Započinju svibanjske pobožnosti. Dođite svakog dana na marijansku krunicu i litanije prije večernje mise, u 18,15 sati.

9. U četvrtak, 5. svibnja, održat će se 17. sjednica Župnoga pastoralnog vijeća, a započinje misom u 19 sati.

10. U subotu, 7. svibnja, održava se hodočašće kruničara na Mariju Bistricu. Polazak je ispred škole u 8 sati. Karte po cijeni od 50 kuna mogu se kupiti u Župnom uredu.

11. U nedjelju, 8. svibnja, na rođendan bl. Alojzija Stepinca, u našoj će župi biti cjelodnevno euharistijsko klanjanje. Pokloni se! Zahvali! Moli!

19:00 cjelonoćno klanjanje

br. 649 | god. 15. | 14.4.2024.