Duhovna obnova za mlade 2008 - Lasinja

17. veljače 2008.

Duhovna obnova za mlade 2008 - Lasinja

Nas desetak mladih Župe blaženog Alojzija Stepinca i pokoji dragi prijatelj, željni mira i riječi koja će nam dati novi polet u ubrzanoj svakodnevnici, radosno smo i bez puno razmišljanja prihvatili župnikov poziv na duhovnu obnovu.
U petak predvečer 15.veljače krenuli smo put Lasinje, mjesta gdje nas je čekala oaza žive vode:)

Kroz tri dana o našem duhu i duhovnom rastu brinuo je povjerenik za mlade vlč. Domagoj Matošević koji nam je jednostavnošću svojih riječi otkrivao bogatstvo Isusovih. Kroz nagovore, molitve, sv.mise, pobožnost križnog puta, krunicu postajali smo sigurniji da nas Isus voli i prihvaća baš takve kakvi jesmo i da nas poziva. On stoji i kuca! Na nama je da se odvažimo i otvorimo mu.

Posebna hvala našem župniku vlč. Dragutinu Cerovečkom koji se pokazao i vrsnim kuharom pri spravljanju jela s roštilja i brinuo da osim duha, i naše tijelo bude više nego sito :).

Katarina Vincek

TAGOVI: mladi , molitva

19:00 euharistijsko klanjanje

br. 649 | god. 15. | 14.4.2024.