Župne obavijesti: 29. rujna 2013. (26. ned. kroz god.)

28. rujna 2013.

Župne obavijesti: 29. rujna 2013. (26. ned. kroz god.)

Program proslave proslava naše župne svetkovine i 15. obljetnice proglašenja blaženim kardinala Stepinca možete naći u našem Liturgijsko-pastoralnom listiću na str. 3.

U pripravi za Stepinčevo, u srijedu, 2. listopada, pozivamo školsku djecu na ispovijed: ujutro u 9 ili popodne u 15 sati.

Župna priprava djece za primanje sakramenata započinje u srijedu, 9. listopada. Pozivamo roditelje učenika trećih i osmih razreda OŠ, koji nisu bili na roditeljskom sastanku, a žele djecu uključiti u ovu pripravu, da se što prije jave u Župni ured. Rok za prijavu je 6. listopada.

Pozivamo odrasle osobe koje žele postati katolici da se što prije prijave u program priprave. Više informacija u Župnom uredu.

Ovog tjedna zbog proslave Stepinčevih dana nema susreta Zajednice mladih. Susreti se nastavljaju 9. listopada, po standardnom rasporedu.

Od petka, 4. listopada, započinje zimski raspored misa: večernja misa bit će u 18 sati.

Od toga dana mijenja se i radno vrijeme Župnog ureda: od utorka do petka, od 16,30 do 17,30 sati.

Tijekom listopada pozivamo vas na listopadske pobožnosti. Od 4. listopada svakog dana, od 17,20 sati, molimo krunicu i marijanske litanije.

Pred nama je prvi petak u mjesecu, dan posvećen Presvetom Srcu Isusovu i prigoda za primanje svetih sakramenata. To će biti prvi u pobožnosti 9 prvih petaka.
Toga dana posjećujemo bolesne i nemoćne osobe koje ne mogu doći u crkvu. Pozivamo zainteresirane da se prijave do četvrtka navečer. Sv. misu toga dana prikazujemo i za sve naše dobročinitelje.

U utorak, 1. listopada ujutro, peremo prozore u Pastoralnom centru. Dođi i ti!

U nedjelju, 6. listopada, na misi u 11 sati, bit će svečano predstavljanje Pastoralnog plana ove Župe za novu pastoralnu godinu.

Klub veterana 148. brigade HV-a poziva u nedjelju, 6. listopada, na 21. hodočašće vojno-redarstvenih snaga RH i hrvatskih branitelja u Mariju Bistricu, gdje će misa biti u 11 sati. Prijave u Klubu veterana.

18:30 roditeljski sastanak za krizmanike - učenike 8. razreda
19:00 euharistijsko klanjanje

br. 650 | god. 15. | 21.4.2024.