3. nedjelja kroz godinu

24. siječnja 2016.

3. nedjelja kroz godinu

1. Danas je novi susret djece školske dobi, u vjeronaučnoj dvorani, u 10,30 sati. Pozivamo svu djecu da se priključe!

2. Središnje ekumensko slavlje ovogodišnje svjetske Molitvene osmine za jedinstvo kršćana održat će se večeras u 19 sati, u pravoslavnoj crkvi Preobraženja Gospodnjega na Cvjetnom trgu.
    A vi ste rod izabrani, kraljevsko svećenstvo, sveti puk, narod stečeni da naviještate silna djela Onoga koji vas iz tame pozva k divnom svjetlu svojemu; vi, nekoć Ne-narod, a sada Narod Božji; vi Ne-mili, a sada Mili. (1Pt 2, 9-10)
  3. Kateheze za odrasle vjernike održavaju se srijedom nakon mise.

4. Nastavljaju se susreti zajednice mladih. I ove srijede, 27. siječnja, u 20 sati nastavljamo s ciklusom: ''Ti si mene prvi ljubio''. Tema novog susreta je: ''Ti si mene prvi ljubio, a ja sam sagriješio.'' Pozivamo sve mlade da se aktivnije uključe u život svoje Župne zajednice.
    Veselimo se vašem dolasku!

5. Euharistijsko je klanjanje svakog četvrtka od 17 do 18 sati. Dođite!

6. Vjeronauk za katekumene održava se četvrtkom nakon mise.

7. Proba Dječjeg zbora je subotom u 9 sati. Uključite djecu koja vole pjevati ili znaju nešto svirati.

8. Zbor mladih i Mješoviti zbor trajno su otvoreni novim članovima. Pridružite se!

9. ZAVRŠEN JE OVOGODIŠNJI BLAGOSLOV OBITELJI
    Zahvaljujemo svima koji ste primili svećenika ili đakona u svoj dom. Hvala svim ministrantima i bogoslovima koji su nas strpljivo pratili.
    Zahvaljujemo na iskazanom gostoprimstvu te na vašem daru za potrebe naše Župne zajednice i središnjih ustanova Zagrebačke nadbiskupije. Naime, Župa se financira isključivo prilozima svojih vjernika, od kojih namiruje i svoje financijske obveze prema Nadbiskupiji.
    Na popisu smo imali 1525 domaćinstva, što je za 170 manje od lani, jer su, kako je već bilo rečeno, s tog popisa izbrisani oni koji već tri godine nisu primali blagoslov.
    Ako netko još nije primio blagoslov, može se i dalje javiti u Župni ured.

TAGOVI: obavijest

17:00 večernja misa - stariji, umirovljenici, oni koji ne moraju na posao... :-)
18:30 večernja misa - ostali
18:30 sjednica ŽPV-a

17:00 misa - stariji od 65

br. 446 | god. 11. | 24.05.2020.

Župni ured otvoren je od utorka do petka, u 19 sati.