Blagoslov obitelji

23. studenoga 2019.

Blagoslov obitelji

Pozivamo one koji (1.) su se nedavno doselili na područje naše Župe ili (2.) do sada nisu primali božićni blagoslov obitelji da se do 30. studenoga prijave u Župni ured. Prijavnice možete dobiti na ulazu u školu ili preuzeti s naše mrežne stranice.

Kao i prošle godine, iz dosadašnjeg popisa izbrisana su ona domaćinstva koja, bez obzira na razlog, zadnje tri godine (od Božića 2016. do Božića 2018.) nisu primila blagoslov. Naravno da se i (3.) ta domaćinstva mogu ponovno prijaviti za blagoslov.

Podsjećamo one koji će zbog školskih praznika nakon Božića otići iz Zagreba da se ranije jave za naknadni termin. Po potrebi, na blagoslov se može doći i tijekom došašća.

TAGOVI: blagoslov obitelji , obavijest , obitelj