Elektroničko izdanje Župnog molitvenika

15. lipnja 2019.

Elektroničko izdanje Župnog molitvenika

Nakon izvrsno prihvaćene tiskane verzije novog izdanja Župnog molitvenika, radosno objavljujemo da sada možete preuzeti i njegovu elektroničku verziju! Župni molitvenik objavljen je u otvorenom formatu EPUB namijenjenom e-knjigama, koji čitatelju na jednostavan način omogućuje prilagodbe sadržaja, poput promjene veličine i oblika slova, promjene kontrasta i boje pozadine, pretraživanje teksta, označavanje željenih pozicija unutar knjige te pruža mnoge druge funkcionalnosti za ugodnije čitanje.

Molitvenik je moguće pregledavati na svim raširenim operacijskim sustavima, uporabom dostupnih programa za e-knjige koji podržavaju format EPUB. Na mobilnim uređajima, za platformu Android preporučujemo aplikaciju Lithium, a za platformu iOS aplikaciju Apple Books.

Za pregled molitvenika potrebno je:

• preuzeti EPUB datoteku,
  • otvoriti datoteku u željenom programu za čitanje e-knjiga.

Elektroničko izdanje molitvenika priredio je naš župljanin Zvonimir Szörsén, dipl. ing. Njemu od srca zahvaljujemo, a svim moliteljima – čitateljima želimo obilje duhovnih plodova!

TAGOVI: molitva