Raspored

<< LIPANJ, 2024. >>

Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
1

00:00 cjelonoćno klanjanje - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

07:30 jutarnja misa - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

09:00 susret djece 5. - 7. razreda OŠ - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

10:00 dječji zbor - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

2

Listić

09:00 župna misa - OŠ Jure Kaštelana, V. Ruždjaka 2A

11:00 obiteljska misa - OŠ Jure Kaštelana, V. Ruždjaka 2A

16:30 zbor mladih - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

18:30 misa s mladima - OŠ Jure Kaštelana, V. Ruždjaka 2A

3

07:30 jutarnja misa - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

19:30 biblijska zajednica - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

4

18:30 večernja misa - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

20:30 zajednica mladih - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

5

18:30 susret muške molitvene zajednice - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

18:30 večernja misa - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

20:00 mješoviti zbor - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

6

18:30 večernja misa - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

19:00 euharistijsko klanjanje - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

7

18:30 večernja misa - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

19:00 cjelonoćno klanjanje - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

8

00:00 cjelonoćno klanjanje - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

05:00 hodočašće Stepinčevim putem od katedrale do Marije Bistrice -

07:30 jutarnja misa - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

09:00 susret djece 1. - 4. razreda OŠ - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

10:00 dječji zbor - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

9

Listić

09:00 župna misa - OŠ Jure Kaštelana, V. Ruždjaka 2A

11:00 obiteljska misa - OŠ Jure Kaštelana, V. Ruždjaka 2A

16:30 zbor mladih - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

18:30 misa s mladima - OŠ Jure Kaštelana, V. Ruždjaka 2A

10

Galerija

18:30 večernja misa - "Stepinčev dan" - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

19:00 prigodni program - Stepinčev dan na temu zahvalnosti - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

19:30 biblijska zajednica - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

11

18:30 večernja misa - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

20:30 zajednica mladih - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

12

18:30 večernja misa - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

20:00 mješoviti zbor - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

13

18:30 večernja misa - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

19:00 euharistijsko klanjanje - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

14

18:30 večernja misa - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

19:00 cjelonoćno klanjanje - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

15

00:00 cjelonoćno klanjanje - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

00:30 hodočašće u Padovu -

07:30 jutarnja misa - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

09:00 susret djece 5. - 7. razreda OŠ - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

10:00 dječji zbor - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

17:30 KES Duhovni kutak - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

16

Listić

09:00 župna misa - OŠ Jure Kaštelana, V. Ruždjaka 2A

11:00 obiteljska misa - OŠ Jure Kaštelana, V. Ruždjaka 2A

16:30 zbor mladih - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

18:30 misa s mladima - OŠ Jure Kaštelana, V. Ruždjaka 2A

17

19:30 biblijska zajednica - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

18

18:30 večernja misa - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

20:30 zajednica mladih - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

19

18:30 večernja misa - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

20

18:30 večernja misa - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

19:00 euharistijsko klanjanje - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

21

18:30 večernja misa - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

19:00 cjelonoćno klanjanje - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

22

00:00 cjelonoćno klanjanje - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

07:30 jutarnja misa - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

23

Listić

09:00 župna misa - OŠ Jure Kaštelana, V. Ruždjaka 2A

16:30 zbor mladih - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

18:30 misa s mladima - OŠ Jure Kaštelana, V. Ruždjaka 2A

24

07:30 jutarnja misa - rođenje sv. Ivana Krstitelja - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

18:30 večernja misa - rođenje sv. Ivana Krstitelja - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

25

18:30 večernja misa - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

20:30 zajednica mladih - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

26

18:30 večernja misa - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

27

18:30 večernja misa - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

19:00 euharistijsko klanjanje - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

28

18:30 večernja misa - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

19:00 cjelonoćno klanjanje - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

29

00:00 cjelonoćno klanjanje - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

07:30 jutarnja misa - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

09:00 jutarnja misa - sv. Petar i Pavao - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

30

09:00 župna misa - OŠ Jure Kaštelana, V. Ruždjaka 2A

16:30 zbor mladih - Pastoralni centar, Z. Rogoza 1

18:30 misa s mladima - OŠ Jure Kaštelana, V. Ruždjaka 2A

DANAS U ŽUPI

09:00 župna misa
OŠ Jure Kaštelana, V. Ruždjaka 2A
16:30 zbor mladih
Pastoralni centar, Z. Rogoza 1
18:30 misa s mladima
OŠ Jure Kaštelana, V. Ruždjaka 2A

RASPORED MISA I POBOŽNOSTI

Nedjeljom - u školi:
09:00 župna misa
18:30 misa s mladima
Radnim danom
(osim ponedjeljka)
- u Pastoralnom centru:
18:00 krunica
18:00 prilika za ispovijed
18:30 misa
Subotom
- u Pastoralnom centru:
07:30 misa
Euharistijsko klanjanje: četvrtkom od 19 do 19,30 sati, petkom cjelonoćno.
Ispovijed: pola sata prije mise.

ŽUPNI OGLASI | LISTIĆ

br. 659 | god. 15. | 23.6.2024.

listic

ŽUPNI URED

Župni ured otvoren je od utorka do petka, nakon mise.