32. nedjelja kroz godinu

6. studenoga 2016.

32. nedjelja kroz godinu
  1. U akciji Caritasa Zagrebačke nadbiskupije uz blagdan Svih svetih „Kad činiš dobro, čini dvostruko dobro“ prikupljeno je 4 tisuće kuna.
    Hvala svima!

2. Svake prve nedjelje u mjesecu krunicu prije mise u 11 sati predvode djeca uz pomoć roditelja. Pridružite se molitvi i podržite njihov rast „pred Bogom i ljudima“.

3. Na blagdan Posvete Lateranske bazilike, u srijedu, 9. studenoga, u 18 sati, kardinal Gerhard Ludwig Müller, pročelnik Kongregacije za nauk vjere, predvodit će svečanu misu u katedrali u čast bl. Alojzija Stepinca. Dođite!

4. Istoga dana Zajednica mladih organizira filmsku večer u 20 sati u Pastoralnom centru. Gledat ćemo film "War Horse" (Put rata), priču o ljubavi i dobroti usred ratnih vremena.

5. Euharistijsko klanjanje svakoga je četvrtka od 17 do 18 sati. Dođite!

6. Novi susret djece školske dobi u Pastoralnom centru bit će sljedeće nedjelje, u 10,30 sati. Pozivamo svu zainteresiranu djecu da se priključe!

7. Mjesečni susret molitelja žive krunice održat će se u četvrtak, 10. studenoga, nakon mise. Pozivamo i druge župljane koji su spremni dnevno izmoliti jednu deseticu krunice za izgradnju naše Župne crkve da se pridruže.

8. Ženidbu namjeravaju sklopiti:
    Vladimir GELIĆ iz Starčevljana (sin Stipe i Ankice dj. Akrapović), rkt. i
    Sonja SANTRO iz Zagreba (kći Jandre i Luce dj. Grbuša), rkt.

9. BLAGOSLOV DOMA I OBITELJI

Pozivamo one koji su se 1.) nedavno doselili na područje naše Župe i 2.) one koji do sada nisu primali tradicionalni božićni blagoslov obitelji da se tijekom ovoga mjeseca prijave u Župni ured.

Prijavnice možete dobiti na ulazu ili preuzeti s naše web stranice. Ispunjene nam vratite do kraja mjeseca studenog (papirom, faksom, e-poštom ...).
    Podsjećamo one koji će zbog školskih praznika nakon Božića otići iz Zagreba da se ranije jave za naknadni termin. Po potrebi, na blagoslov se može ići i tijekom došašća.

15:00 križni put u parku
Park Savica
19:00 služba Muke Gospodnje
20:30 cjelonoćna molitva "kod groba"