32. nedjelja kroz godinu

11. studenoga 2018.

32. nedjelja kroz godinu
  1. Na drugu nedjelju svoje molitve i žrtve prikazujemo za sve naše obitelji.

2. Kateheze za odrasle održavaju se srijedom od 18,30 sati.

3. Novi ciklus susreta mladih Dubine – održava se srijedom u 20 sati. Tema ovog susreta „tko sam ja?“

4. Mjesečni susret Hrvatske schönstattske obitelji održat će se u našoj Župi u subotu, 17. studenoga, nakon mise u 18,30 sati.

5. Pozivamo vas na obilježavanje Dana sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje. Dođite u subotu, 17. studenoga, u 18 sati na istodobno paljenje svijeća duž Ulice grada Vukovara i u 18,30 sati na središnje događanje kod Lisinskog.
    U nedjelju, 18. studenog, u 19 sati, slavi se misa za sve branitelje i žrtve Vukovara, Škabrnje i domovine Hrvatske u crkvi sv. Mati Slobode, a nakon nje održat će se koncert: „Zapamtite Vukovar“.

6. Pod biblijskim geslom "Jadnik vapi, a Gospodin ga čuje" (Ps 34, 7), na 33. nedjelju kroz godinu, 18. studenoga 2018. godine, obilježava se II. Svjetski dan siromaha. Tim povodom pozivamo sve dobronamjerne župljane, u petak, 16. studenoga, nakon mise, na inicijalni susret radi ustanovljenja novog odbora Župnog caritasa. Dosadašnjem Odboru istekao je petogodišnji mandat, te ovom prigodom zahvaljujemo svim članovima na trudu i darovanom vremenu.

7. U četvrtak, 15. studenoga, nakon mise, u Pastoralnom centru, održat će se Ultreja - Mjesečna duhovna obnova za dosadašnje i buduće polaznike Kursilja.

8. U subotu, 17. studenoga, u 10 sati, zajednički ćemo razgledati izložbu „U Tebe se, Gospodine, uzdam!“, koju je prigodom 20. obljetnice proglašenja blaženim Alojzija Stepinca priredio Nadbiskupijski pastoralni institut u Zagrebu, Kaptol 29a.
    Grupni posjet uključuje projekciju filma, pa je važno doći u dogovoreno vijeme. Okupljanje je pred katedralom, a ulaz je slobodan.

9. Novi susret djece mlađe školske dobi, do 4. razreda, bit će sljedeće nedjelje, u 10,30 sati, u Pastoralnom centru.

10. U subotu, 8. prosinca, idemo na adventski program u Ljubljanu. Polazak je u 9 sati ujutro ispred Pastoralnog centra. Cijena je 110 kn. Potrebna je osobna iskaznica. Karte možete nabaviti u Župnom uredu.

11. Naša Župa zahvaljuje i moli:

• za dobročinitelje i potrebite, za bolesne i nemoćne: Oče, proslavi Ime svoje!
    • za crkveno vjenčane Antonija Vidakovića i Arianu Zrilić. Čestitamo mladencima i njihovim obiteljima te molimo za Božji blagoslov i zaštitu u njihovu zajedničkom životu!
    • za pokojnog Vladimira Jerebića, kojeg smo pokopali prošloga tjedna, te one čija je godišnjica smrti ovih dana, molimo dar uskrsnuća: Pokoj vječni ...

19:00 kateheza za odrasle
20:00 mješoviti zbor

br. 650 | god. 15. | 21.4.2024.