33. nedjelja kroz godinu

15. studenoga 2020.

1. Pod geslom Pruži svoju ruku siromahu (Sir 7, 32), danas se obilježava 4. Svjetski dan siromaha. Svetu misu za sve siromašne i za dobročinitelje, a posebno za sve izravne i neizravne žrtve epidemije i potresa,slavimo u 11 sati.

2. I sljedećeg tjedna imat ćemo dodatnu misu, od utorka do petka, u 17 sati.

3. U utorak, 17. studenoga, održat će se sjednica Župnoga pastoralnog vijeća. Sjednica započinje misom u 18,30 sati.

4. Pozivamo vas na obilježavanje Dana sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje. U utorak, 17. studenoga, dođite u 18 sati na istodobno paljenje svijeća duž Ulice grada Vukovara i u 18,30 sati na središnje događanje kod spomenika dr. Franji Tuđmanu.
    U srijedu, 18. studenog, u 19 sati, slavi se misa za sve branitelje i žrtve Vukovara, Škabrnje i domovine Hrvatske u crkvi sv. Mati Slobode, a nakon mise održat će se koncert: „Zapamtite Vukovar“.

5. Novi susret djece od 5. do 7. razreda održat će se sljedeće subote, od 9 do 10 sati, u Pastoralnom centru.

6. Novi susret djece mlađe školske dobi, do 4. razreda, bit će sljedeće nedjelje. Pridružite se!

7. Euharistijsko klanjanje četvrtkom bit će između dvije mise, od 17,30 do 18,30 sati.

8. Svetkovina Krista Kralja sljedeće se nedjelje svečano slavi u istoimenoj Župi na Krugama! Program trodnevnice i raspored slavlja pogledajte na plakatu!

9. Sljedeće nedjelje, 22. studenoga, blagdan je Sv. Cecilije, zaštitnice crkvene glazbe. Čestitamo našim zborovima!
    Svima koji se žele priključiti Mješovitom zboru, Zboru mladih ili Dječjem zboru izražavamo srdačnu dobrodošlicu.

10. Pri izlasku iz crkve možete uzeti redoviti katolički tisak: Glas koncila, Mak i ostalo.
    Na stolu pred školom je sve besplatno. Uzmite, čitajte i dajte drugima da čitaju.

11. Prilog za nedjeljnu milostinju možete staviti u košaricu kod ulaznih vrata.
    Prilog za stradale u potresu možete staviti u posebnu „škrabicu“. Hvala!.

33. nedjelja kroz godinu

15:00 križni put u parku
Park Savica
19:00 služba Muke Gospodnje