34. nedjelja kroz godinu - Krist Kralj

25. studenoga 2018.

34. nedjelja kroz godinu - Krist Kralj
  1. Župa Krista Kralja na Krugama danas slavi 80. obljetnicu osnutka!
    Središnje misno slavlje u 11 sati predvodi kardinal Josip Bozanić.

2. Kateheze za odrasle održavaju se srijedom od 18,30 sati.

3. Zajednica mladih poziva na novi ciklus susreta mladih, pod naslovom Dubine, srijedom u 20 sati.

4. Euharistijsko klanjanje svakoga je četvrtka od 17 do 18,30 sati. Dođite!

5. Roditeljski sastanak za prvopričesnike održat će se u četvrtak, 29. studenoga, u 19,15 sati, a za krizmanike u 19,45 sati, u Pastoralnom centru.

6. Pozivamo sve obitelji, a posebno mlade na susret Obiteljske zajednice naše Župe, u subotu, 1. prosinca, u 16 sati, u dvorani Pastoralnog centra.

7. Na prvu subotu obnavljamo posvetu naše Župe Bezgrešnom Srcu Marijinu. Misa je u školi.

8. Sljedećom nedjeljom, prvom došašća, započinjemo novu crkvenu godinu.
    U 9 sati bit će predstavljanje kandidata za prvu ispovijed i prvu pričest, a u 18,30 sati kandidata za krizmu ili potvrdu.
    Pratimo ih svojom molitvom!

9. Novi susret djece mlađe školske dobi, do 4. razreda, bit će sljedeće nedjelje, u 10,30 sati, u Pastoralnom centru. Pridružite se!

10. Na prvu nedjelju svoje molitve i žrtve prikazujemo za duhovna zvanja.

11. U došašću ćemo svakog jutra u 6 sati u kapeli slaviti mise zornice. Na početku svake zornice molimo Jutarnju iz Božanskog časoslova. Kapela se otvara u 5,30 sati. Nedjeljom nema zornice. Svagdanje večernje i sve nedjeljne mise ostaju prema redovitom rasporedu.

12. Od 4. prosinca, u uredovno vrijeme, upisujemo mise za sljedeću godinu.
    Kod upisa više misa nije moguće upisati više od tri nedjeljne mise.
    Misni stipendij iznosi 50 kn, a može se dati za mise do kraja kolovoza.
    Mise na kolektivnu nakanu slavimo utorkom i petkom, a za njih se daje dobrovoljni prilog.

13. U subotu, 8. prosinca, idemo na adventski program u Ljubljanu. Polazak je u 9 sati ujutro ispred Pastoralnog centra. Cijena je 110 kn. Potrebna je osobna iskaznica.

14. Uoči adventa prije tri godine u našu smo kapelu postavili razglas. A u dvorani? Ima tona – nema slike! Započinjemo akciju „za sliku u dvorani“! Hvala vam!

15. Pri izlasku iz crkve možete uzeti redoviti katolički tisak: Glas koncila, Mak, župni listić i ostalo. Na stolu pred školom je sve besplatno. Uzmite, čitajte i dajte drugima da čitaju.

16. Svima neka je blagoslovljena današnja nedjelja i tjedan koji smo započeli!

19:00 cjelonoćno klanjanje

br. 649 | god. 15. | 14.4.2024.