4. nedjelja kroz godinu

28. siječnja 2018.

4. nedjelja kroz godinu
  1. Danas završava Mali tečaj kršćanstva, poznatiji pod imenom Kursiljo, organiziran za krizmanike. Pratimo krizmanike, animatore i voditelje svojom molitvom.

2. Euharistijsko klanjanje je četvrtkom, 17 – 18,30 sati. Dođite!

3. U ovom tjednu je prvi petak u mjesecu, peti u zajedničkoj pobožnosti '9 prvih petaka', posvećenoj Presvetom Srcu Isusovu. Sv. misu u 18,30 sati prikazujemo i za sve naše dobročinitelje.

4. Istoga je dana blagdan Prikazanja Gospodinova u hramu ili Svijećnica, koji se ujedno slavi kao Dan posvećenog života.
    Mise su u kapeli u 17 i 18,30 sati, a blagoslov svijeća bit će na početku svake mise.
    Svijeće sa zaštitom možete nabaviti već danas ili na blagdan prije mise.

5. U subotu, 3. veljače, spomendan je sv. Blaža, biskupa i mučenika. Nakon mise bit će blagoslov grla.

6. Na prvu subotu obnavljamo posvetu naše župe Bezgrešnom Srcu Marijinu.

7. Kao i svake prve subote, u 16 sati bit će susret Obiteljske zajednice naše Župe, u Pastoralnom centru.
    Ovaj je susret ujedno priprema za proslavu Dana života.

8. Na prvu nedjelju veljače slavi se Dan života. Roditelji su suradnici Božji u darivanju života.
    Preporučimo Bogu Ocu da obitelji prihvaćaju i žive taj dar.

9. Na prvu nedjelju u mjesecu svoje molitve i žrtve prikazujemo za duhovna zvanja.

10. Novi susret djece školske dobi bit će sljedeće nedjelje u 10,30 sati, u vjeronaučnoj dvorani. Priključite se!

11. Dječji zbor, Zbor mladih i Mješoviti zbor naše Župe trajno su otvoreni novim članovima. Pridružite se i učinite nešto lijepo Isusu za ljubav!

19:00 cjelonoćno klanjanje

br. 649 | god. 15. | 14.4.2024.