6. nedjelja kroz godinu

12. veljače 2017.

6. nedjelja kroz godinu
  1. Na Stepinčevo, 10. veljače, navršilo se 18 godina od potpisivanja dekreta o ustanovljenju naše Župe. Slavlje traje sve do 3. listopada ove godine, kad će se navršiti 18 godina od otvaranja župnih matica i prve mise u našoj školi. U međuvremenu nastavljamo moliti za izgradnju župne crkve.
    BOGU HVALA za sve primljene milosti!

2. Nakon prestanka izlaženja Glasnika bl. Alojzija Stepinca, Postulatura za proglašenje bl. Alojzija Stepinca svetim objavila je povodom Stepinčeva prvi broj časopisa: Blaženi Alojzije Stepinac. Glasnik - Godišnjak Postulature 2016. Godišnjak možete nabaviti po cijeni od 20 kuna.

3. Danas je novi susret djece školske dobi, u vjeronaučnoj dvorani, u 10,30 sati. Pozivamo svu djecu da se priključe!

4. Zajednica mladih ove srijede malo odmara od ciklusa kateheza "Brak i ljubav po Božjem naumu" i poziva vas da dođete na DRUŽENJE. Vidimo se u 20 sati u dvorani Pastoralnog centa!

5. Dođite na euharistijsko klanjanje četvrtkom, od 17 do 18 sati.

6. Mjesečni susret Hrvatske schönstattske obitelji bit će u subotu, 18. veljače, nakon mise.

7. Za Susret hrvatske katoličke mladeži, koji će se održati 29. i 30. travnja u Vukovaru, možete se prijaviti putem obrasca na našoj web stranici. Kotizaciju u iznosu od 30 kuna treba uplatiti do 19. veljače, nakon nedjeljne večernje mise, te četvrtkom ili subotom na probi Zbora mladih. Cijena busa bit će objavljena naknadno. Donja dobna granica je 15, a gornja 30 godina.

8. Uskoro pokrećemo besplatne instrukcije za učenike osnovnih i srednjih škola. Zainteresirani za vođenje instrukcija mogu ispuniti obrazac na župnoj web stranici ili se javiti župniku.

9. Nova župna aktivnost!

Tijekom cijeloga mjeseca možete u za to predviđenu kutiju, na ulazu škole, staviti napisane prijedloge, pitanja i primjedbe vezane za život Župe. Odgovore potražite na sljedećem susretu, u nedjelju, 5. ožujka.

00:00 cjelonoćno klanjanje
07:30 jutarnja misa
09:00 susret djece 5. - 7. razreda OŠ
10:00 dječji zbor

br. 650 | god. 15. | 21.4.2024.