7. nedjelja kroz godinu

19. veljače 2017.

7. nedjelja kroz godinu
  1. Za SHKM, 29. i 30. travnja u Vukovaru, možete se prijaviti putem obrasca na našoj web stranici. Kotizaciju u iznosu od 30 kuna treba uplatiti do večeras. Cijena busa bit će objavljena naknadno. Donja dobna granica je 15, a gornja 30 godina.

2. Zajednica mladih od ove srijede ponovno nastavlja sa svojim ciklusom kateheza: "Brak i ljubav po Božjem naumu". Ovog tjedna tema je: "Ljubav i odgovornost - osoba i čistoća". Vidimo se u 20 sati u dvorani Pastoralnog centra!

3. Dođite na euharistijsko klanjanje četvrtkom, od 17 do 18 sati.

4. Drugo zasjedanje Druge sinode Zagrebačke nadbiskupije održat će se u petak i subotu, 24. i 25. veljače.

5. Novi susret djece školske dobi bit će sljedeće nedjelje, u vjeronaučnoj dvorani, u 10,30 sati. Pozivamo svu djecu da se priključe!

6. Na Pepelnicu, 1. ožujka, započinje korizma. Mise će u našoj kapeli biti u 17 i u 18,30 sati. Na Pepelnicu je zapovijedani post i nemrs, a zapovijedani nemrs je i u sve petke u korizmi. Razmislite o pokori.

7. Prošlog smo tjedna u školi zamijenili dva stara, dotrajala i premala ormara za liturgijsko ruho, pribor i drugu opremu. Ukupni iznos ove investicije iznosi 7 tisuća kuna, za što je već jedna župljanka obećala dati 10%. Preostalih 6.300 kuna trebali bismo prikupiti do četvrtka, 23. veljače. Hvala unaprijed!

8. Roditeljski za prvopričesnike bit će u četvrtak, 23. veljače, u 19 sati. Prva sv. ispovijed budućih prvopričesnika bit će u terminu župne kateheze, 28. veljače.

9. Tradicionalno hodočašće u Karlovac i Krašić, u devetnici sv. Josipu, bit će u subotu, 11. ožujka. Polazak je u 8 sati, a cijena od 120 kuna uključuje i ručak.

10. Pokrećemo besplatne instrukcije za učenike osnovnih i srednjih škola. Zainteresirani za vođenje instrukcija mogu ispuniti obrazac na župnoj web stranici ili se javiti župniku.

11. Nova župna aktivnost! Tijekom cijeloga mjeseca možete, u za to predviđenu kutiju na ulazu škole, staviti napisane prijedloge, pitanja i primjedbe vezane za život Župe. Odgovore potražite na susretu, u nedjelju, 5. ožujka.

15:00 križni put u parku
Park Savica
19:00 služba Muke Gospodnje
20:30 cjelonoćna molitva "kod groba"