Audiozbornik uz Stepinčevo 2022. i 5. obljetnicu hodočašća školske djece u Remete

12. listopada 2022.

Audiozbornik uz Stepinčevo 2022. na Trnjanskoj Savici, Zagreb, i peto  hodočašće školske djece Župe blaženoga Alojzija Stepinca, Zagreb, u Remete obuhvaća duhovne pjesme posvećene Stepincu, Isusu, Bogu Ocu, Majci Božjoj, ali i Juri Kaštelanu i Juri Gagiću, vjeroučitelju koji je preminuo nepuna dva dana prije 100. obljetnice rođenja Jure Kaštelana.

E-knjiga sadrži još fotografije iz života Župe blaženoga Alojzija Stepinca s Trnjanske Savice, Zagreb i poznate citate Alojzija Stepinca koje je izdvojila vjeroučiteljica Nada Vlajčević u projektu izradbe uspomenskih straničnika. Stoga je izdanje podijeljeno na uvodni tekst Uvodna duhovnost (umjesto Predgovora) i četiri poglavlja Duhovnost riječima, Duhovnost glazbom, Duhovnost fotografijom i Duhovnost citatom (sve navode potpisuje kardinal Alojzije Stepinac). Zajedničko izdanje Josipove jezične galerije, Župe blaženoga Alojzija Stepinca Zagreb i OŠ Jure Kaštelana Zagreb uredila Sanja Miloloža.

Glavna urednica: Sanja Miloloža

Glazba: Marko Jašek, Perica Matanović, Tomica Kolar, Rajko Dujmić

Tekstopisci: Sanja Miloloža, Marko Jašek, Perica Matanović, Tomica Kolar, Antun Vukmanić, Zvonko Ladić, Zlatan Stipišić Gibonni

Izvođači: zbor Kaštelanci, zbor Stepinčevi mališani, VIS Hosana

Izvor preuzimanja glazbe: privatne arhive autora, YT kanal Zvonka Ladića, YT kanal Antuna Vukmanića

Solo vokali: Mia Županić, 4. r., Bruna Novak, 8. r., Lana Pereža, 8. r; Tomica Kolar, Perica Matanović

Ilustracije: Bela Jakić, 4. a, Iva Miloloža, Sanja Miloloža

Fotografije: Milan Crnek, Foto Kaligula, Antun Vukmanić (FB Župe blaženoga Alojzija Stepinca Zagreb)

Grafičko i likovno oblikovanje, mrežna prilagodba, lektura i korektura: Sanja Miloloža

ISBN 978-953-8462-08-5

Pristup e-knjizi: ovdje.

Josipova jezična galerija, Zagreb, listopada 2022.

TAGOVI: djeca , glazba , hodočašće , Stepinčevo

19:00 cjelonoćno klanjanje

br. 649 | god. 15. | 14.4.2024.