Gore srca - SHKM 2022 - Bjelovar

18. lipnja 2022.

Gore srca - SHKM 2022 - Bjelovar

Novi Susret hrvatske katoličke mladeži održat će se 17. rujna ove godine u Bjelovaru, pod geslom "Gore srca". Materijali za pripremu mladih nalaze se na službenim internetskim stranicama SHKM-a (www.shkm.hr).

Susret je zamišljen kao jednodnevno okupljanje koje će započeti prigodnim programom u župama Bjelovarsko-križevačke biskupije, odakle će se mladi uputiti prema Bjelovaru. Ondje će biti organizirana procesija kroz grad prema stadionu na kojem će biti središnje euharistijsko slavlje.

Prijave za susret su u tijeku! Mladi se za susret prijavljuju predstavniku Zajednice mladih naše Župe, na e-poštu: domagoj.pavlovic500@gmail.com, a rok za prijavu je 8. kolovoza.

Na susret se mogu prijaviti mladi od navršene petnaeste pa do tridesete godine života. Također, mogu se prijaviti i mladi s invaliditetom, uz uvjet da sami organiziraju svoju pratnju (asistenta) te da to, kao i bilo koju drugu specifičnost, naznače kod prijave.

Kotizacija za sudjelovanje na susretu iznosi 40 kuna po osobi što ne uključuje trošak prijevoza kojeg organizira župa ili dekanat.

Prilikom prijave maloljetne osobe moraju predati Suglasnost roditelja/zakonskog skrbnika, a sve punoljetne osobe trebaju predati Suglasnost za obradu podataka.

TAGOVI: mladi , SHKM

20:30 zajednica mladih

br. 650 | god. 15. | 21.4.2024.