KRIST KRALJ - 34. kroz godinu

22. studenoga 2020.

KRIST KRALJ - 34. kroz godinu
  1. Župa Krista Kralja danas slavi svoju godišnju svetkovinu. Živio Krist Kralj!

2. Danas je spomendan Sv. Cecilije, zaštitnice crkvene glazbe. Čestitamo našim zborovima!
    Svima koji se žele priključiti Mješovitom zboru, Zboru mladih ili Dječjem zboru izražavamo srdačnu dobrodošlicu.

3. Danas je, s početkom u 10,30 sati, u Pastoralnom centru novi susret djece mlađe školske dobi, do 4. razreda.

4. Još ovoga tjedna imat ćemo misu u 17 sati.

5. Euharistijsko klanjanje u četvrtak bit će između dvije mise, od 17,30 do 18,30 sati.

6. Sljedećom nedjeljom, prvom došašća, započinjemo novu crkvenu godinu.

7. Temeljem posebnog odobrenja našega Nadbiskupa, a kako bi u trenutnim okolnostima što više vjernika moglo sudjelovati u misama zornicama, ovoga ćemo došašća svakog jutra, osim nedjeljom, u kapeli imati dvije mise zornice: u 6 i 7 sati. Kapela se otvara u 5,30 sati.
    Svagdanja večernja misa (od utorka do petka) ostaje po uobičajenom rasporedu u 18,30 sati.
    Župni ured bit će otvoren, po redovitom rasporedu, od utorka do petka, od 17 do 18 sati.
    Euharistijsko klanjanje četvrtkom bit će između dvije mise zornice, od 6,30 do 7 sati, te od 17 do 18,30 sati.

8. Od 1. prosinca upisujemo mise za sljedeću godinu. Upit za termin mise možete od 1. prosinca poslati i e-poštom. Kod upisa više misa nije moguće upisati više od tri nedjeljne mise.
    Misni stipendij iznosi 50 kn i može se dati za mise upisane do kraja lipnja, a uplata je moguća i na žiroračun Župe. Za mise na kolektivnu nakanu, utorkom i petkom, daje se dobrovoljni prilog.

9. Pri izlasku iz crkve možete uzeti redoviti katolički tisak: Glas koncila, Mak i ostalo.
    Na stolu pred školom je sve besplatno. Uzmite, čitajte i dajte drugima da čitaju.

10. Prilog za nedjeljnu milostinju možete staviti u košaricu kod ulaznih vrata.
    Prilog za stradale u potresu možete staviti u posebnu „škrabicu“. Hvala!

10:00 misa posvete ulja
bogoslužni prostor pored katedrale