XXIV. ned. kroz god.

14. rujna 2014.

XXIV. ned. kroz god.

Danas se održava 283. zavjetno hodočašće vjernika grada Zagreba i Hodočašće mladih Zagrebačke nadbiskupije u Mariju Bistricu, pod geslom ''Zdravo, presveta Djevice i Majko Božja Marijo, moćna zaštitnice naše drage domovine Hrvatske''.

Danas je u našoj Župi misa samo u 19 sati!

Sukladno odluci HBK, danas se u svim župama u Hrvatskoj prikuplja kolekta za za dovršetak i uređenje crkve Gospe Velikog Hrvatskog Krsnog Zavjeta u Kninu. Svoj prilog možete dati nakon mise, na izlazu.

Pred ulazom u školu i danas možete naručiti majicu s logom proslave 15. obljetnice naše Župe. Možete birati kroj (M/Ž) i veličinu (S, M, L, XL), a iznos od 70 kuna uplaćujete odmah.

U ponedjeljak, 15. rujna, u zagrebačkoj katedrali u 19 sati misom zahvalnicom završava 283. zavjetno hodočašće vjernika grada Zagreba u Mariju Bistricu.

Od utorka, 16. rujna, Župni ured će biti otvoren od 16,30 do 17,30 sati.

Od ovoga tjedna mise će biti u 18 sati.

Roditeljski sastanak za učenike 3. razreda osnovne škole održat će se u srijedu, 17. rujna, u 19 sati, u Pastoralnom centru.

Roditeljski sastanak za učenike 8. razreda osnovne škole održat će se u srijedu, 17. rujna, u 19,30 sati, u Pastoralnom centru.

Od 18. rujna Euharistijsko klanjanje će biti četvrtkom nakon mise.

U nedjelju, 21. rujna, u 9 sati, pozivamo školsku djecu i mlade, roditelje i školske djelatnike na svečani zaziv Duha Svetoga uz početak nove školske i pastoralne godine.

15:00 križni put u parku
Park Savica
19:00 služba Muke Gospodnje
20:30 cjelonoćna molitva "kod groba"