Župne obavijesti: 2. ožujka 2014. (8. ned. kroz god.)

1. ožujka 2014.

Župne obavijesti: 2. ožujka 2014. (8. ned. kroz god.)

Hrvatski Caritas prikuplja novčanu pomoć za stradale sugrađane u nedavno poplavljenim područjima. Novčane priloge možete dati danas nakon sv. mise, ili uplatom na žiro-račun Hrvatskog Caritasa:
IBAN HR05 2340009 1100080340, poziv na broj 182,
ili pozivom na donacijski telefon 060 9010 (6,25 kn po pozivu, PDV uključen). Pomozimo ugroženim sugrađanima, svjedočeći djelotvornu ljubav!

U okviru nadbiskupijskih kateheza za odrasle, u utorak, 4. ožujka, nakon mise pozivamo vas na Molitveni susret za sve obitelji naše Župe. Dođite u Pastoralni centar!

Sjednica Župnog pastoralnog vijeća održat će se u utorak, 4. ožujka, nakon Molitvenog susreta.

KORIZMA
Na Pepelnicu, u srijedu, 5. ožujka, započinje korizma. Sv. misa i obred pepeljenja bit će u 7 i u 18 sati. Pozivamo vas na Pokorničko slavlje s početkom u 17 sati. Ispovijedimo se i započnimo sveto korizmeno vrijeme čiste duše i srca! Na Pepelnicu je zapovijedani post i nemrs, a zapovijedani nemrs je i u sve petke u korizmi.
Izaberite korizmeno odricanje!

Umjesto na prvi petak, bolesnike koji žele primiti svete sakramente pohodit ćemo na Pepelnicu, od 11 do 17 sati.
Oni kojima to ne odgovara, neka se jave u Župni ured do utorka.

Obavještavamo zainteresirane za Susret hrvatske katoličke mladeži u Dubrovniku da u srijedu, u 20,30 sati, započinje ciklus pripremnih kateheza na temu ''Na slobodu pozvani''. Tema prve kateheze je: ''Blaga slobode''. Sudjelovanje je obavezno za sve prijavljene! Veselimo se vašem dolasku!

Ovoga četvrtka euharistijsko klanjanje bit će u 17,30 sati. Dođite, poklonimo se!

Ovoga tjedna je prvi petak u mjesecu, 6. u našoj pobožnosti Devet prvih petaka.

Ovoga petka, u 17,30 sati, započinjemo s pobožnošću križnog puta: utorkom i petkom u kapeli, a nedjeljom u školi.

Sljedeća nedjelja je 1. korizmena nedjelja. Sv. mise su po redovitom rasporedu.

Sljedeće nedjelje, 9. ožujka, nakon jutarnje svete mise i probe Dječjeg zbora, održat će se novi susret djece školske dobi, u dvorani Pastoralnog centra, s početkom u 10,30 sati. Pozivamo svu zainteresiranu djecu da se uključe!

20:30 zajednica mladih

br. 649 | god. 15. | 14.4.2024.