20. nedjelja kroz godinu

14. kolovoza 2016.

20. nedjelja kroz godinu
  1. U utorak, 9. kolovoza, izdana je Lokacijska dozvola za uređenje parka i izgradnju crkve bl. Alojzija Stepinca.
    Zahvaljujemo svima koji su omogućili našoj Župi da za izdavanje Lokacijske dozvole uplati upravnu pristojbu u iznosu od 14.950,00 kuna u proračun Grada Zagreba.
    Današnju misu u 9 sati prikazujemo kao zahvalu Bogu za ovo veliko djelo. Zahvaljujemo župljanima i vjernicima zagrebačkih župa koji su na bilo koji način dali svoj doprinos, posebno onima koji su dali svoj potpis ili pismo podrške, ili nas molitveno podržali. Posebno zahvaljujemo štovateljima bl. Alojzija Stepinca iz Pule, Sinja, župe Gala – Gljev i cijele Cetinske krajine, koji su svojim potpisima izrazili podršku izgradnji naše župne crkve.
    Najveća hvala ide volonterima koji su velikodušno darovali svoje vrijeme da bismo sve ovo postigli.
    Neka Gospodin svima obilno uzvrati! I dalje preporučamo izgradnju naše župne crkve u vaše molitve.

2. Na Veliku Gospu, misa je u školi, u 9 sati.

3. Hrvatska schönsttatska obitelj poziva na hodočašće u Malu Suboticu, u Međimurju, u subotu, 20. kolovoza, na krunjenje Majke Triput Divne Kraljicom srca.
    Polazak s autobusne stanice preko puta McDonald'sa na Krugama, na južnoj strani Slavonske avenije, u 7,30 sati, povratna karta 60 kuna. Prijave i sve opširnije informaciji kod gđe. Teje Krešić, na tel.: 098/9408-135 i 091/9044-588.

4. Od sljedeće nedjelje, 21. kolovoza, nastavlja se redoviti raspored misa: 9, 11 i 19 sati.

5. U subotu, 3. rujna, hodočastimo u svetište Krvi Kristove u Ludbreg. Polazak je u 7 sati, ispred škole, a cijena 70 kuna.

6. Ženidbu namjeravaju sklopiti:

1. Martin SKEJA iz Zagreba (sin Jadranka i Brankice dj. Horvat), rkt. i
      Valerija PAVLEKOVIĆ iz Zagreba (kći Branka i Štefanije dj. Črepinko), rkt.
    2. Marijan PETRANOVIĆ iz Zagreba (sin Mirka i Marije dj. Kasapović), rkt. i
      Martina GIBIČAR iz Zagreba (kći Franje i Borke dj. Jokić), rkt.

18:30 roditeljski sastanak za krizmanike - učenike 8. razreda
19:00 euharistijsko klanjanje

br. 650 | god. 15. | 21.4.2024.