29. nedjelja kroz godinu

16. listopada 2016.

29. nedjelja kroz godinu
  1. Dođite na listopadske pobožnosti. Svakoga dana molimo krunicu i litanije BDM na nakanu učvršćenja vjere, nade i ljubavi u našim obiteljima i narodu. Ove godine posebno molimo za milosrđe.

2. Danas je prvi susret djece školske dobi u Pastoralnom centru nakon jutarnje mise, od 10,30 sati. Pozivamo svu zainteresiranu djecu da se priključe!

3. Danas završava Mali tečaj kršćanstva, poznatiji pod imenom Kursiljo, organiziran za krizmanike. Pratimo krizmanike, animatore i voditelje svojom molitvom.

4. Sutra, 17. listopada, u 20 sati, u Pastoralnom centru naše župe održat će se promocija drugog albuma Duhovnog kutka “Ući ću u tvoj hram”.

5. Nastavljaju se susreti zajednice mladih, srijedom, u 20 sati. Od ove godine organiziramo molitvene susrete pod nazivom "Stepinčevim putem do svetosti..." gdje ćemo razmatrati i moliti nad mislima bl. Alojzija Stepinca.
    Veselimo se vašem dolasku!

6. U petak, 21. listopada, u 11 sati u dvorani „Bl. Alojzije kard. Stepinac“ na Hrvatskom katoličkom sveučilištu, Ilica 242, bit će predstavljeno englesko izdanje knjige „Stepinac - His Life and Times“, autora dr. sc. Robina Harrisa.

7. U subotu, 22. listopada, idemo na Izlet u nepoznato XXL. Polazak je u 7 sati, a cijena od 130 kuna uključuje prijevoz i 1 obrok. Prijave u Uredu.

8. Raspored vjeronauka i popis kandidata za prvu pričest i potvrdu možete provjeriti na našoj web stranici (prva pričest; krizma).

9. Sljedeće nedjelje slavimo 90. svjetski dan misija. Sva milostinja toga dana namijenjena je za potrebe misijskog djelovanja Crkve. www.misije.hr.

10. Caritas Zagrebačke nadbiskupije uz blagdan Svih svetih pokreće akciju „Kad činiš dobro, čini dvostruko dobro“. Kupnjom Caritasovih lampiona pomažete mladima, koji nakon punoljetnosti izlaze iz Caritasovih domova, te socijalno ugroženim obiteljima iz naše Župe. Lampione možete kupiti nakon nedjeljnih misa, 23. i 30. listopada.

00:00 cjelonoćno klanjanje
07:30 jutarnja misa
09:00 susret djece 5. - 7. razreda OŠ
10:00 dječji zbor

br. 649 | god. 15. | 14.4.2024.