Župne obavijesti: 23.rujna 2012.

24. rujna 2012.

1. Od 16. rujna nastavlja se redoviti nedjeljni raspored svetih misa: 9, 11 i 19 sati. Večernje mise bit će u 19 sati sve do početka listopada.
  2. Probe župnih zborova održavaju se ovim rasporedom: Mješoviti zbor utorkom i četvrtkom u 20 sati, Dječji zbor subotom u 10 sati, a Zbor mladih subotom u 16  sati. Primamo nove članove!
  3. Pozivamo sve koji žele pomoći pri čišćenju i uređenju liturgijskog prostora da ostanu nakon mise radi dogovora. Hvala svima koji to rade već godinama.
  4. Pozivamo buduće prvopričesnike na nedjeljnu  misu u 9.00, a buduće krizmanike na nedjeljnu misu u 19.00 sati. Dođite 23. rujna na upoznavanje i formiranje katehetskih skupina. Roditelji mogu nakon mise predati prijavnice i druge dokumente.
  5. Pozivamo također i one koji se žele uključiti u pripremu nedjeljne liturgije u školi. Nedostaju nam još dvije ekipe. Budite velikodušni i učinite nešto lijepo za Gospodina!
  6. Prvi susret zajednice mladih u novoj pastoralnoj godini bit će u srijedu, 26. rujna u 20.30 sati u Pastoralnom centru. Pozivamo mlade iz naše Župe da se aktivnije uključe u život svoje Župne zajednice.
  7. Pozivamo odrasle osobe koje žele postati katolici da se tijekom ovoga mjeseca prijave u program priprave. Više informacija u Župnom uredu.
  8. Približava se proslava naše Župne svetkovine i 14. obljetnice proglašenja blaženim kardinala Stepinca, 3. listopada 2012. Duhovna priprava započet će u subotu, 29. rujna. U ponedjeljak, 1. listopada, hodočastit ćemo u katedralu na Stepinčev grob. U utorak, 2. listopada, bit će pokorničko bogoslužje i prilika za ispovijed. Duhovnu pripravu predvodit će don Damir Stojić, studentski kapelan, a blagdansko misno slavlje o. Stjepan Fridl, glavni urednik Radio Marije.
  9. Pozivamo vas da i ove godine, prema svojim mogućnostima, sudjelujete u pripremi proslave blagdana. Cijenjene domaćice pozivam da pripreme kolače za blagdan. Svi koji želite novčano pomoći proslavu možete to učiniti nakon sv. misa. Unaprijed zahvaljujemo!

10:00 misa posvete ulja
bogoslužni prostor pored katedrale