Župne obavijesti: 5. siječnja 2014. (2. nedjelja po Božiću)

4. siječnja 2014.

Župne obavijesti: 5. siječnja 2014. (2. nedjelja po Božiću)

Blagoslov vode bit će večeras, uoči Bogojavljenja, 5. siječnja, pod večernjom misom. Ponesite sa sobom od kuće posudu (bocu) napunjenu vodom, primjereno vašim godišnjim potrebama te, odvojeno, malo soli.

Sutra, na svetkovinu Bogojavljenja ili Sveta tri kralja (6. siječnja), mise će biti u 9 i u 18 sati.

U nedjelju nakon Bogojavljenja slavimo blagdan Krštenja Gospodinova. Mise su po redovitom nedjeljnom rasporedu. Tom nedjeljom završava božićno vrijeme, a ujedno započinje vrijeme kroz godinu. Nakon te nedjelje možete raskititi borove.

Za vrijeme blagoslova obitelji neće biti euharistijskog klanjanja.

Župni ured
radit će od 7. siječnja po redovitom rasporedu.

Od 7. siječnja počinju prijave za sudjelovanje na SHKM koje se ove godine odvija u Dubrovniku pod geslom ''Na slobodu pozvani'', 26. i 27. travnja 2014. godine.  Donja dobna granica za sudjelovanje na susretu je 16 godina, a gornja 30 godina. Prijave: mateja.klapan@gmail.com i lea.jakopovic@gmail.com ili preko Župne e-pošte.

Ove srijede, 8. siječnja, Zajednica mladih nastavlja sa svojim susretima. Kako nam je bilo u Strasbourgu, na Hodočašću povjerenja na zemlji, saznajte u srijedu u 20,30 sati, u dvorani Pastoralnog centra. Veselimo se vašem dolasku.

Sljedeći susret srednjoškolaca, na temu: ''Sv. Pavao apostol – Pozvani na obraćenje'', bit će u subotu, 11. siječnja, u 10,00 sati, u Pastoralnom centru.

19:00 cjelonoćno klanjanje

br. 649 | god. 15. | 14.4.2024.