Župne obavijesti: 7. travnja 2013. (2. vazmena ned.)

6. travnja 2013.

Župne obavijesti: 7. travnja 2013. (2. vazmena ned.)

Molimo za uspješan dovršetak natječaja za izradu idejnog rješenja parka i Župne crkve.

U okviru Godine vjere nastavljamo s programom katehizacije odraslih katolika, na temu „Što i kako vjerujem?“ Kateheze se održavaju srijedom nakon mise. Sadržaj kateheze od 3. travnja, o ljudskim (stožernim) i bogoslovnim krepostima, možete pročitati u Katekizmu Katoličke crkve (KKC), br. 1803.-1845.

Susret mladih je svake srijede u 20,30 sati.

Četvrtkom u vazmenom vremenu Presveto će biti izloženo na klanjanje od 17 do 19 sati.

Svakog vazmenog petka u 18,30 sati u našoj će kapelici biti pobožnost „Put svjetla“.
Pobožnost PUT SVJETLA nastavlja se na pobožnost Križnoga puta i razmatra 14 otajstava iz Isusova života od Uskrsnuća do Duhova, koji kao dio vazmenog otajstva čine s Isusovom mukom i smrću cjelinu njegova otkupiteljskog djela za naše spasenje.

Zbor mladih i Mješoviti zbor trajno su otvoreni novim članovima. Pridružite se i učinite nešto lijepo Isusu za ljubav!

Proba dječjeg zbora je svake subote u 10 sati u dvorani Pastoralnog centra. Pozivamo djecu svih razreda naše škole.

Pozivamo vas na Izlet u nepoznato 2, u subotu, 13. travnja. Polazak je ispred škole u 7 sati, a cijena od 120 kuna uključuje prijevoz i ručak. Karte možete nabaviti u Župnom uredu.

Hodočašće mladih Zagrebačke nadbiskupije u katedralu održat će se u nedjelju, 21. travnja, a euharistijsko slavlje u 18 sati predvodit će kardinal Josip Bozanić.

Pozivamo vas na hodočašće na Trsat, u subotu, 4. svibnja. Polazak je u 6 sati, a karte po cijeni od 100 kn možete nabaviti u Župnom uredu.

Sakrament ženidbe namjeravaju sklopiti: Nikola Pršlja iz Zagreba (Bare i Ivka r. Davidović), rimokatolik i Nataša Duraj iz Zagreba (Slavko i Slavica r. Ciber), rimokatolik.

19:00 cjelonoćno klanjanje

br. 649 | god. 15. | 14.4.2024.