Zainteresiran si za život naše župne zajednice?

Kateheza

Susreti

Služenje

Pobožnosti

• Svladao te umor pred kraj radnog tjedna? Odmori se u susretu s Isusom na euharistijskom klanjanju četvrtkom!

• Svega ti je dosta, trebaš mir, tišinu, blizinu Nekoga tko te razumije, sluša, tješi - i ljubi? Provedi nešto više vremena u tišini s Isusom, svakoga prvog petka na cjelonoćnom klanjanju! Kapela je otvorena cijelu noć…

Sakramenti

• Ne možeš do crkve zbog bolesti ili starije dobi? Isus može - i žarko želi - doći k tebi! Dogovori posjet svećenika, svakoga prvog petka u mjesecu ili po dogovoru.

• Duša ti se ulijenila, prašina se nakupila, a ljubav prema Bogu i bližnjima (skoro se) ugasila? Vrati se kući, dobri te Otac čeka u sakramentu pomirenja.

• Trebaš novu snagu, ljubav i duhovnu hranu za ustrajnost u životu? Dođi na svetu misu, osobito nedjeljom!

Zainteresiran si za život naše župne zajednice?

Prati nas na župnoj mrežnoj stranici, društvenim mrežama (Facebook, Instagram, Twitter, YouTube), a onda se ohrabri, dođi i vidi, i ostani u Božjoj obitelji!

Letak u PDF-obliku.

Letak u PDF obliku

20:00 biblijska zajednica

Nedjeljom
07:30 rana misa
08:45 jutarnja misa
Subotom
Euharistijsko klanjanje: četvrtkom od 19 do 20 sati, petkom cjelonoćno.
Ispovijed: pola sata prije mise.

br. 556 | god. 13. | 3.7.2022.